WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI


Uczniowie oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 15
w Chorzowie kierują najserdeczniejsze podziękowanie dla:

Wszystkich Rodziców i Przyjaciół szkoły za przekazanie 1% na rzecz naszej placówki.

Chorzowsko - Świetochłowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji za wsparcie finansowe przekazane na rzecz szkoły.

Biura Usług Księgowych "RELEVANT" Iwona Kacprzyk 41-500 Chorzów, ul. Lompy 10/22 - za przekazanie pomocy dydaktycznych (plansz poglądowych).

Zakładu Malarsko - Tapeciarskiego w Chorzowie przy ul. 3 Maja 113/40 - Pan Bernard Cebula - za przekaznaie na rzecz szkoły pomocy dydaktycznych - tablic.

Wszystkich Osób, które przygotowały wypieki na kiermasz ciast w ramach akcji "NA RATUNEK DZIECIOM W KONGO" - OGÓLNOPOLSKA AKCJA UNICEF”

"ADI - TRANS" Usługi Transportowe - Adrian Kaczmarczyk - Chorzów PPHU - "ARUGIA" - Haft komputerowy na odzieży - Grzegorz Wełna - Chorzów za przekazanie na rzecz szkoły map historycznych.

Sklepu komputerowego iT com w Chorzowie oraz Hurtowni artykułów biurowych i chemicznych "ESPINACZE" - Panu Michałowi Huciowi w Chorzowie za wsparcie rzeczowe dla konkursu Grafiki Komputerowej"Bezpieczny Internet".

Wszystkich Uczestników akcji "Tesco dla szkół 2008" i za wsparcie naszej placówki.

Apteki całodobowej - Chorzów, ul. Żołnierzy Września 20, www.skuterdlaciebie.pl - Chorzów, ul.Katowicka 58 Pub "Faron" - Chorzów, ul. 3 Maja 94 Wkręt - Met - Chorzów, ul. 3 Maja 38 P.U.H. "Karaś" s.c. T.E.M Karaś, Chorzów, ul.Brzozowa3/11 "Palma Travel" Biuro Podróży, Chorzów, ul.Hajducka 6 "Franspol", Chorzów, ul. Strzelców Bytomskich 5, "MIREX" - Usługi Transportowe Mirosław Białoń,Chorzów, ul. Ryszki za przekazanie na rzecz szkoły map historycznych.

Wszystkich Osób oraz Instytucji za życzenia świąteczno-noworoczne.

Firmy "Kalander" - Czerpanie Papieru Katarzyny Bakalarczyk z Gliwic za przeprowadzenie warsztatów drukarskich dla naszych uczniów.

Sp. z o.o. "Topal" z Katowic - A. Rusinek i Z. Olejczyk, "Bernat"- Beata Zimoląg - Studio Fryzur z Chorzowa, Firmy Handlowej "Uniwers" - Mirosława Hulaka z Chorzowa oraz Pogotowiu Technicznemu - Marianowi Pacocha z Chorzowa - za przekazanie map geograficzno - historycznych na potrzeby szkoły

Drużyny Ruchu Chorzów i Prezesa p. K. Sobstyl za przekazanie plecaków wraz z wyposażeniem uczniom naszej szkoły oraz umożliwienie im spotkania się z piłkarzami Ruchu

Firmy ELGÓR - Hansen z Chorzowa, Firmy TROPICAL z Chorzowa, Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Śląskiego Banku Żywności - za pomoc w zrealizowaniu projektu "Dzieci dzielnicy II bawią się w 750 lecie Miasta"

Firmy Bakoma za przekazanie jogurtów dla uczniów naszej szkoły

Pani Grażyny Malecha prezesa fundacji "dodaj dzieciom skrzydeł" za wsparcie w realizacji uroczystości z okazji nadania szkole certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

Wszystkich Darczyńców, którzy włączyli się do akcji "1% dla twojej szkoły" - za pozyskane pieniądze zakupiono: logo szkoły oraz tarcze dla uczniów

Pana Gołuszko za pomalowanie sali nr 19

Firmy "Braciki" z Chorzowa oraz biura podróży "WEEKENDPOLSkA" z Katowic za włączenie się do akcji "Podziel się posiłkiem" organizowanej przez Śląski Bank Żywności

Śląskiego Banku Żywności, Fundacji Grażyny Malecha "dodaj dzieciom skrzydeł", Wydziału Kultury i Sportu UM, Starochorzowskiemu Domowi Kultury, Wydawnictwu "Nowa Era" oraz Wydawnictwu szkolno-pedagogicznemu, Restauracji "Co Nieco" oraz Piekarni "Jaszczurka" i "Popowicka", UKS "Goniec" oraz Przyjaciołom SP 15 za pomoc w zorganizowaniu festynu dn. 6 października 2006r

Władz Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Lompy za możliwość zorganizowania Dnia Sportu.

Fundacji Grażyna Malecha za przekazanie ponad 600 książek dla świetlicy szkolnej, w ramach akcji "książki dodają skrzydeł".

Rady Rodziców za oganizację Rajdu Rodzin SP 15 '2006.

Przewodniczącego Rady Rodziców p. Grzegorza Makowskiego za wsparcie i pomoc w organizacji Rajdu.

Biura podróży "Weekend Polska" reprezentowane przez przewodników PTTK: p. Łukasza i p. Bogdana za prowadzenie grup rajdowych oraz współpracę z "15".

Restauracji "co nie co" Chorzów, Ciastkarni Mistrza Józefa s.c. z Chorzowa, kinie "Panorama" Chorzów, Restauracji "Pizza Hut" Silesia Katowice za pomoc i sponsoring w organizacji konkursu "Mój latawiec".

Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie za zorganizowanie wesołego dnia dla klas 0 – 3 w naszej szkole w czasie, którego dzieci poznały Sznupka – maskotkę śląskiej policji, zobaczyły z bliska prawdziwe radiowozy oraz zapoznały się z tresowanym policyjnym psem.

Parafii św. Józefa oraz Śląskiemu Towarzystwu Mineralogicznemu "Galena" za mozliwość zwiedzenia wystawy minerałów i skamieniałości.

Redakcji "Chorzowianina" za możliwość zapoznania się z pracą Redaktorów oraz poznanie etapów powstawania gazety.

Wydziałowi Administracyjnemu UM Chorzów za możliwość zwiedzenia Urzędu Miejskiego.

Urzędu Miejskiego w Chorzowie - za pomoc w reliazcji zadania ZIMA W MIEŚCIE 2006 - półkolonie w SP15 oraz nauczycielom - wolontariuszom, którzy zapewnili opiekę dzieciom na półkoloniach: p. I. Grabiańskiej, p. S. Wilk, p. B. Zajdel, p. J. Aleksander, p. K. Rajcy i p. R. Szweda.

Sponsorów za pomoc w organizacji konkursu "Kolęd i pastorałek polskich": Urzędowi Miasta Chorzów, Stowarzyszeniu Grażyny Malecha, Restauracji "Co nie co" z Chorzowa, kinie "Panorama" z Chorzowa, Firmie "ELGÓR" Hansen z Chorzowa, oraz Zakładowi Produkcyjno - Handlowo - Usługowemu z Chorzowa - p. Jerzemu Kałdasowi.
Szczególne podziękowania składamy Młodzieżowemy Domowi Kultury przy ul. Lompy, a przede wszystkim Gospodarzowi Pani Dyrektor Małgorzacie Kosior - Grabiańskiej.

Gimnazjum Nr 4 za zaproszenie uczniów klas 6 - tych na jasłka i możliwość zwiedzenia szkoły.

Firmy "ELGÓR" Hansen sp.z o.o. z Chorzowa oraz kinie Panorama z Chorzowa za sponsorowanie nagród na konkurs "Kolęd i pastorałek".

Stowarzyszenia Grażyny Malecha "Dodajcie Dzieciom Skrzydeł" za objęcie patronatu nad konkursem "Kolęd i pastorałek" organizowanym przez naszą szkołę.

Wszystkim Osobom i Instytucjom za ciepłe słowa skierowane do nas w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Młodzieżowemu Domowi Kultury przy ul. Lompy i Starochorzowskiemu Domowi Kultury - za możliwość goszczenia nas na zajęciach.

Przyjaciela SP 15 PIZZA HUT w Chorzowie za współpracę i zrozumienie naszych potrzeb.

Zarządu Śląskiego Banku Żywności, Kuratorium Oświaty, PKPS za możliwość skorzystania z żywności w ramach II edycji akcji "Napełniamy Talerzyk" dla uczniów naszej szkoły. Przyznana nam żywność pozwoli zapewnić potrzebującym uczniom ciepły posiłek oraz szklankę mleka.